Usínat stylově či extrémně? Nechte se inspirovat

Postel už dávno neslouží jen jako místo k odpočinku. Je středobodem každé ložnice, a proto je třeba ji přizpůsobit nejen celkovému stylu místnosti, ale také vkusu majitele. Pokud jste opravdoví fajnšmekři a nespokojíte se jen tak s něčím, zkuste se mrknout na tyto tak trochu extrémní kousky. Ač to tak na první pohled nemusí vypadat, u všech ložnic se designéři soustředili také na zachování hlavní funkce – tedy pohodlí a poskytnutí kvalitního odpočinku. I kdyby tomu tak nebylo, na tato lůžka se stejně budete chtít celé noci jen dívat.

[adrotate banner=“50″]

Tato postel, která se prodává pod názvem Private Cloud, připomíná obří houpací křeslo. Je sice trošku náročnější na prostor, ale pokud si chcete zavzpomínat na dětská léta a usnout ukolébáním, budete z tohoto kousku nadšeni. Až se houpání nabažíte, je možnost postel „ukotvit“ a užít si klidný spánek.

 

 

bed1

 

 

 

Těchto 120 kuliček pokrytých elastickým úpletem tvoří Feel Seeting System, který se inspiroval tvarem molekulární struktury.

 

Bed2

 

Postel zavěšená na lanech je bezesporu nápaditý kousek, který uchvátí každou návštěvu. Ovšem z pochopitelných důvodů není doporučena lidem s lehkým spánkem.

bed4

 

Tato postel je ideální pro malé prostory, kde je třeba šetřit místem. Přes den je uložena ve stropě (s možností instalovat i osvětlení). Večer lůžko jednoduchým automatickým systémem sjede dolů a vytvoří elegantní postel. Prodává se pod názvem BedUp a je to designový kousek z dílny Decadrages.

 

 

bed3

 

Spíte stále jen v jedné poloze? Pak by vás mohla zaujmout tato postel určená pro spaní právě a jen v poloze na boku. Spíše než postel na denní použití je vhodná pro vtipné uložení návštěv.

Bed5

 

 

Tento kus nábytku můžete využít přes den jako krásnou sedačku a večer díly spojit a vytvořit tak postel neobvyklého kulatého tvaru. Jmenuje se The Scoop! a byla navržena pro Saba Italia.

 

saba-italia-Scoop-Tondo-69386.XL_ the-scoop-bed

 

Usínáte rádi u oblíbeného filmu, ale klasická televize by vám zabírala v ložnici moc místa? Praktická TV postel nabízí řešení. Televize je součástí jejího spodního rámu, kam ji lze také kdykoliv automaticky zasunout a užít si nerušený spánek.

Bed7

[adrotate banner=“50″]