Michael Davidov objevil způsob, jak vyjádřit tvořivou vášeň a fantazii prostřednictvím malých světů. Jeho umělecká cesta začala už v raném dětství, kdy si hrál s papírem a dřevem a tvořil různé drobné věci. S postupem času se jeho miniaturní sochy stávaly složitějšími a detailnějšími a čím dál víc vyjadřovaly unikátní umělecký pohled.

Davidovovy miniaturní sochy jsou často umístěné v drobných skleněných nádobách a vytvářejí svébytné mikrosvěty, které můžete snadno držet v ruce. Umělec se pečlivě věnuje každému detailu a miniaturní objekty jsou pečlivě propracované do posledního milimetru. Jeho tvorba oživuje malé fantastické světy, které zvou diváky do magického mikrovesmíru.

Miniaturní umění Michaela Davidova je formou vyprávění velkých příběhů skrze drobné objekty. Říká, že má radost z tvorby věcí, které rozjasní den lidem a inspirují je. Jeho drobné sochy nadchnou všechny, kdo mají rádi umění nebo ručně vytvářená díla. Tyto mikroskopické umělecké poklady fascinují a inspirují, ukazují nám, jak mocným nástrojem je kreativita.

Podívejte se na pár fotek těchto ohromujících miniaturních světů.

Zdroj: Instagram

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15