Vietnamský umělec provozuje vlastní dílnu s názvem ND Woodworking Art,  kde konstruuje neuvěřitelné repliky aut, telefonů a dalších předmětů z vyřazeného dřeva. Jeho nejnovějším výtvorem je ohromující reprodukce limitované edice Rolls-Royce Boat Tail za 28 milionů dolarů, jednoho z nejžádanějších vozidel na světě, kterou vytvořil jako autíčko pro svého malého synka.

Toto autíčko je více než kopie skutečného. Đạo nešetřil úsilím, aby se miniaturní Rolls-Royce stal nejen krásnou a věrnou kopií, ale i doopravdy funkčním vozítkem. Vytvořil karoserii kabrioletu ze dřeva – včetně sedadel, opěrek hlavy a palubní desky – přidal elegantní skleněné čelní sklo, funkční modře zbarvené světlomety a zadní světla a motor na baterie.

#1

Každý centimetr tohoto vozu je skutečně pozoruhodný, ale naprostým vrcholem je motýlí kufr. Stejně jako původní Boat Tail se Đạoova dřevěná verze dokáže otevřít dvěma dveřmi a odhalit sadu sklenic, deštník a trochu džusu, který si můžete vychutnat, až dorazíte do cíle. Celý projekt trval asi 68 dní, které Đạo odpracoval mezi svou normální prací ve společnosti Google. Všechno zaznamenal na video na YouTube.

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15