[adrotate banner=“46″]

Exteriér tohoto cihlového domku, který byl postaven v období vlády Anny Stuartovny, připomíná typickou anglickou farmu. Avšak interiér odhaluje neuvěřitelné tajemství – vypadá, jakoby se zde zastavil čas – konkrétně tedy ve čtyřicátých letech minulého století. Farmu tehdy zdědili dva sourozenci po rodičích, kteří ale technologie a vybavení domu nijak neaktualizovali a neměnili. Jednoduše chtěli zachovat vše tak, jak to zanechali rodiče. Důsledkem je, že domek slouží téměř jako stroj času, který vás přenese do období Anglie během druhé světové války.

Farma ukrývá nespočet dobových pokladů – staromódní časopisy, psací stroj, starobylý nábytek nebo hudební nástroje z dvacátých let.
grangeFarm1

grangeFarm2

grangeFarm3

grangeFarm4

grangeFarm5

grangeFarm6

grangeFarm7

grangeFarm8

grangeFarm9

grangeFarm10

grangeFarm11

grangeFarm12

grangeFarm13

grangeFarm14

grangeFarm15

grangeFarm16

grangeFarm17

grangeFarm18

grangeFarm19
Farma, která se nachází se ve vesničce Ryton-on-Dunsmore v jihovýchodní Anglii, půjde ještě během letošního roku na trh, zatímco veškerý majetek bude rozprodán na aukci. Sourozenci Jack a Audrey totiž neměli žádné děti, ani jiné příbuzné. Někteří jsou toho názoru, že z domku by měli udělat historické muzeum, protože poskytuje fascinující náhled do minulosti a má co vyprávět. Jiným farma připadá naopak zlověstná a znepokojující. Co si myslíte vy?

[adrotate banner=“9″]

Zdroj/Source