Luke Arthur Wells, interiérový stylista a blogger ve Velké Británii, si myslí, že IKEA stále bezkonkurenčně vede nejen v produkci kvalitních výrobků za dostupnou cenu, ale také v produktech, které mají autentický designový pohled. „Oceňuji je, že se zajímají o udržitelnost, mají silný étos jako společnost a inovují práci s novými technikami, materiály a designéry,“ řekl Luke.

IKEA je tak populární, že se vyvinulo celé odvětví, které nabízí výrobky dotvářené lidmi vlastnoručně podle jejich vkusu a fantazie, aby pomohlo dát nový vzhled našim domovům. V současnosti udává IKEA ve svém oboru trend, protože nabízí cenově dostupný nábytek a vybavení domácnosti, jež si oblíbili zejména ti, kteří si vybavují první domácnost a nemají k dispozici tolik prostředků (ale nejen oni). Zde se podívejte na některé zajímavé výtvory!

Zdroj: Bored Panda

Proměňte IKEA stoličky Frosta v „kočičí strom“ podél zdí.

shelterness

„Pohádková princezny na hradě“ z IKEA Kura

StrongMed

Kimberly Durand, tvůrkyně blogu Swoon Worthy, který pokrývá širokou škálu témat od cenově dostupných designových nápadů a řemesel až po stylové tipy a nejnovější trendy, navštívila švédskou centrálu IKEA. „IKEA se snaží snížit svůj dopad na životní prostředí a podporuje tolik různých iniciativ. Díky obrovskému objemu svých produktů pro globální trh si mohou dovolit dělat kvalitní výrobky, které jsou zároveň cenově dostupné,“ řekla Durant.

reddit.com

Tohle všechno jsem vyrobil z produktů IKEA (kromě barvy a černého světla). Je to police, kde můžete uchovávat třeba drobné hračky.

PlahausBamBam

Kočičí dům z Kallax Puppy-Proof

Nemo1ner

Moje kreativní úprava stolu IKEA Lack

iris201196

Můj první hack IKEA vyrobený z legendárních stojanů na koření Bekvam a pár magnetů 🙂

NyanCat82

Dvě police Hejne od IKEA se proměnily ve venkovní prostor pro domácí kočku.

shelterness

Domácí bar se dvěma skříněmi Fjallbo

Braikenb

Přebalovací komoda

DrSmus