Lidé se od pradávna snažili vylepšit svůj vzhled, na tom není nic překvapivého. Jsou ochotni k tomu používat ty nejsměšnější prostředky a oblékat se do podivných šatů, které jsou v určitém čase považovány za módní. Ne všechny takové věci jsou k něčemu užitečné, u některých můžeme pochybovat, že mají jakýkoliv význam. Ale některé z nich lze nazvat přinejmenším vtipnými.

#1 Noční maska ​​proti vráskám

Obličejová maska ​​od korejských výrobců slibuje po opakovaném použití znatelný liftingový efekt. Zařízení se doporučuje nosit v noci.

#2 LED girlandy na řasy

Navrhl je vietnamský designér Ten Pham. Ujišťuje, že doplněk je absolutně neškodný pro oči a zcela nepostřehnutelný při nošení.

#3 Korektor brady

Kompresní bandáž je určena ke korekci oválu obličeje a dvojité brady.

#4 Silikonové chrániče nohou

Silikonové podložky jsou určeny ke korekci tvaru nohou. Levné zařízení je žádané mezi muži i ženami. Obzvláště populární je v Číně a Koreji.

#5 Šperky na obličej

Experimentální dekorace, které záměrně deformují obličej, jsou drženy pohybem svalů. Vyrábí pouze na objednávku umělkyně Imma van der Haak.

#6 Podivné kolíčky na nehty

Podle výrobců pomáhají ochránit čerstvou manikúru před poškozením a urychlit její zaschnutí.

#7 Náplast na vlasy

Současní muži si nemusí nechat narůst dlouhé vlasy, aby byli módní a atraktivní. Tyhle náplasti se dají pořídit za několik stovek dolarů. Umělé prameny vlasů lze připevnit na gumičku, panamu, čepici, a dokonce i na šátek.

#8 Čočky s ozdobou

Návrháři začali zdobit i čočky. Moderní výrobky mohou být vybaveny kamínkovými přívěsky, které napodobují skutečnou slzu.

#9 Džíny, které vypadají, jako byste je právě našli na vrakovišti.

Značka PRPS vydala kolekci džínů potřísněných umělým blátem. Taková módní nová věc stojí více než 400 dolarů.

#10 Želé na opalování

V Americe vynalezli marmeládu z bobulí, která dokáže dodat pleti rovnoměrné opálení. Uživatelé tvrdí, že se neliší od efektu, který můžete získat v soláriu. Podle návodu stačí sníst dva bonbony denně, abyste získali rovnoměrný čokoládový odstín.