[adrotate banner=“1″]

Součástí každé dovolené jsou fotografie námi navštívených míst, ale jen málo z nás má takové odhodlání jako filmař Luke Shepard (23). Vyrazil totiž na turné po Evropě a navštívil 36 měst ve 21 různých zemích v rámci EU, mezi jinými i Prahu. Jeho jediným cílem bylo vytvoření dokumentu, který by zaznamenal nejoblíbenější architektonická díla na světě.

Domů se vrátil s téměř neuvěřitelným počtem fotografií. Bylo jich 20.000! Mnoho z nich šlo do zpracování jeho projektu „NightVision“, tedy ohromujícího Time-lapse všech těchto historických památek, pořízených v noci, daleko od rušného davu a spalujícího tepla.

Zde je vyjadření autora po zveřejnění videa: “Po několika měsících usilovné práce je projekt dokončen. Celý záznam se skládá z mnoha fotografií (25 fotografií/sekunda). Nyní, po měsíci plánování, získávání finančních prostředků, po několika měsících focení a pár měsících úprav, mám finální produkt, který je dlouhý asi 4 minuty. S výsledkem jsem spokojený a navždy budu vděčný za tuto příležitost.“

Ujišťujeme vás, že málokde je Evropa k vidění v tak krásném podání!

berlinerdom_lukeshep

[adrotate banner=“1″]