Moderní kadeřníci-koloristé jsou skutečnými kouzelníky, kteří dokáží proměnit vlasy každého člověka v něco fantastického. Představte si, že si můžete vyzkoušet všechny odstíny růžové a stát se tak opravdovou pohádkovou princeznou. Chcete-li zažít pocit z nádherné hřívy a cítit se jako Ariel, stačí se objednat u jednoho z těchto mistrů.

Dnešní kadeřníci jsou ochotní pustit se do všech extravagancí, pokud jste na to připraveni. A co je nejdůležitější, moderní technologie umožňují měnit vzhled téměř každý týden, aniž by to vašim vlasům ublížilo. Používají se dočasné barvy a složky bez agresivních komponent, které chrání vlasy před případným poškozením.

Zdroj: Twizz

#1

Sarah_Bowie27

Jestli jste opravdovým módním nadšencem, můžete si bez obav vyzkoušet ty nejodvážnější modely a proměnit se díky těmto profesionálům v osobu s pozoruhodným účesem. Stačí si najít kvalifikovaného koloristu a otevřít se světu kreativity a fantazie prostřednictvím vašich vlasů.

#2

Maleficent_Law_2960

Každé výrazné barvení vlasů vyžaduje zvláštní péči, jinak sytost barevného odstínu dlouho nevydrží. Je třeba vybrat kvalitní barvu, která nepoškodí vlasy. Před barvením je nutné se přesvědčit, že vlasy jsou v dobrém stavu a nemají žádná poškození. A po barvení je nezbytné vlasy pravidelně hydratovat a vyživovat pomocí masek a kondicionérů.

#3

Neonemu

#4

MrsMeToo2016

#5

unicorn_manes_bymykey

Velmi důležitým krokem při výrazném barvení vlasů je pečlivý výběr odstínu. Preferujte barvu, která ladí s vaším typem pleti a barvou očí. A nezapomínejte, že jasnější odstíny mohou rychle vyblednout, proto si vybírejte barvy, které slibují dlouhotrvající výsledek.

#6

MyNameIsNotSteve

#7

katkolors

#8

unicorn_manes_bymykey

#9

k.v.collective

#10

mageofhair

#11

yudhekk

#12

john.n1115

#13

hairmingo