Stejně tak jako má každý z nás jistý charakter, tak se stejnou podobností na nás každého působí určité druhy alkoholu. Lidé z webové stránky  Total Rorority Move předělali popisky etiket těch nejznámějších značek na pravdu, kterou s sebou nese jejich požití. Tak posuďte sami, se sebezapřením sobě vlastním, zda se trefili i u Vás.

[adrotate banner=“12″]

honest-liquor-bottle-labels-11

Crying Alone = Pobrečím si sám
Víno. Pravděpodobně ten nejnevinnější alkohol vůbec. Dá se pít z krásných sklenic i krásných lahví. Tak proč ho nemilovat? Slzy! Mnoho slz. Po víně se prostě brečí, pláče a řve. Ať už radostí nebo smutkem, víno má kromě obsahu alkoholu i jistý obsah slz.

 

honest-liquor-bottle-labels-21

Dancing on tablés = Tanec na stole
Pokud slovo Sebevědomí, začíná písmenem „S“, tak každý tanec na stole začíná Tequilou, která nám Sebevědomí významně zvedne. Po ní jsme nejlepší a nejkrásnější v celém vesmíru, tak proč všem neukázat, jak nadaní jsme tanečníci?

honest-liquor-bottle-labels-31

Text your EX = Napiš svojí EX
Whiskey je hodně zlý nápoj pro hodně zlé chlapy! Špatně! Whiskey jen dělá špatné věci a i z toho nejtvrdšího chlapa udělá klučíka, který někde v koutku píše své bývalé ,,Tak moooc mi chybíííš, milááášku“. Škoda, že tohle dokáže tak dobré pití…

honest-liquor-bottle-labels-41

Vomit Everywhere = Všechno pozvracíš
Tajná směs bylin, která vede k očistě. Nejspíše. Nevíme, jestli je třeba k tomuto něco dodávat. Každý máme své zážitky.

honest-liquor-bottle-labels-51

New BFF´S = Všichni jste moji nejvíc nejlepší kamarádi
Vodka! Největší věc, kterou nám Rusko dalo. A co je na ní tak krásné? Dá se kombinovat se vším, to za prvé. Držíte dietu? Vodka se sodou, prosím! Jste unavení? Vodku s Red Bullem, děkuji. A za druhé? Nic nevytváří nová kamarádství tak rychle jako vodka. A zvláště mezi ženami. Mají takový ten svůj vesmír…

honest-liquor-bottle-labels-61

Blackout = Totální výmaz
Skořicová Whiskey? Ten starší bratr obyčejné whiskey. Na začátku se to zdá být dobrý nápad, ale na konci? Kde že to jsem? V oddělení hraček, v obchoďáku dvacet kilometrů od domu? Kde? Proč? A hlavně – JAK?

honest-liquor-bottle-labels-71

Guarantee to leave you bloated = Buď si jistý, že po mě ztloustneš
Pro toho, kdo s alkoholem začíná, je kokosový sladký nápoj přesně to pravé. Ne – není to tak krásné jak to zní. Celá tato láhev má cca 1700 kalorií, což odpovídá asi polovině pizzy. Pokud chcete rychle a vesele přibrat, stačí co večer, to láhev.

[adrotate banner=“12″]

Zdroj