Steven Novak z amerického Dallasu miluje Halloween, a proto vyzdobil svůj dům velmi realisticky a strašidelně. Ovšem na jeho sousedy takové prostředí nijak zvlášť nezapůsobilo, a tak zavolali policii.

Novak je už unavený z banálních dekorací, které lze vidět každý rok v sousedících domech, a tak se letos rozhodl vytvořit místo činu na svém dvoře a rozložit všude krvavé figuríny.

Jednu mrtvolu položil na střechu, pravděpodobně muže, a vrazil mu mačetu do hlavy. Druhé tělo bylo zabito trezorem. Třetí mrtvola leží s motorovou pilou v zádech a čtvrtý zemřelý je v černém plastovém pytli. Aby scéna byla co nejrealističtější, muž potřísnil všechno krví (samozřejmě ne skutečnou) a dalšími prvky lidských těl.

Když jednou procházelo sousedské dítě okolo umělcova domu, zeptal se ho, co se stalo se všemi těmito lidmi, na což Novak odpověděl, že „jedli příliš mnoho Skittles“. Taková výzdoba domu se však nelíbila sousedům, kteří na něj několikrát zavolali policii. Policie po prohlídce domu ocenila umělcovu práci.

,,Vždycky jsem miloval velkolepé věci, létající duchy a podobné, takže v rámci přípravy na Halloween jsem měl v úmyslu udělat něco hyperrealistického. Žádné osvětlení a umělá mlha – chtěl jsem udělat něco, co by pořádně vystrašilo kolemjdoucí lidi„, řekl muž.

Co říkáte na takovou výzdobu? Dejte nám vědět do komentáře!

Zdroj: Twitter