Výtvarník Alex Groos přichází nově se sérií Heroes. Přemalováním starých fotografií z roku 1870 vytvoří hrdiny nebo ikonické postavy pop kultury dnešní doby. Někomu se to může zdát jako barbarství, ale autor se pouze snaží poukázat na lidský potenciál. Kdo ví, třeba i váš pra-pradědeček byl hrdina své doby!


[adrotate banner=“56″]


Ve své další práci se snaží ukazovat myšlenky budoucnosti. Jeho obrazy jsou často přesycené motivy a barvami. Ukázku můžete vidět níže.

alex-gross-vintage-heroes-1 alex-gross-vintage-heroes-2 alex-gross-vintage-heroes-3 alex-gross-vintage-heroes-4 alex-gross-vintage-heroes-5 alex-gross-vintage-heroes-6 alex-gross-vintage-heroes-7 alex-gross-vintage-heroes-8 alex-gross-vintage-heroes-9 alex-gross-vintage-heroes-10 alex-gross-vintage-heroes-11 alex-gross-vintage-heroes-12 alex-gross-vintage-heroes-13 alex-gross-vintage-heroes-14 alex-gross-vintage-heroes-15 alex-gross-vintage-heroes-16 alex-gross-vintage-heroes-17 alex-gross-vintage-heroes-18 alex-gross-vintage-heroes-19 alex-gross-vintage-heroes-20 alex-gross-vintage-heroes-21 alex-gross-vintage-heroes-22 alex-gross-vintage-heroes-23


[adrotate banner=“56″]