[adrotate banner=“1″]

Umělec Alex Solis vytvořil krásnou písmenkovou knihu na učení abecedy „Signs And Doodles Book“ pro malé děti. Zárověň ji obohatil i nádhernými ilustracemi, které z převážné části tvoří zvířátka. Děti se tak mohou jednoduše naučit nejen abecedu, ale i jednotlivá zvířátka.

Výsledkem Solisovy práce je opravdu nádherná kniha, která je pojata nejen naučnou, ale i zábavnou formou, které neodolá žádné dítě.

photo_01_905 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-1 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-2 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-3 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-4 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-5 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-6 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-7 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-8 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-9[adrotate banner=“29″] Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-10 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-11 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-12 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-13 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-14 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-15 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-16 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-17 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-18 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-19Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-20 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-21 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-22 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-23 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-24 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-25 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-26 Illustration-Signes-Langue-Alex-Solis-27