Vzhled člověka je jen obal, za kterým se skrývá jedinečný vnitřní svět. Některé ženy jsou natolik pohlcené každodenními povinnostmi, prací a péčí o členy domácnosti, že se úplně přestaly věnovat samy sobě. Ty nejodvážnější z nich usoudily, že to už dál nejde a je čas něco změnit.

Přihlásily se na televizní projekty Ambush Makeover, Let Me In Thailand, Make it in 24 Hours, Terrible Power a další. Během těchto show se zásahy vizážistů a stylistů úplně proměnily a staly se důkazem, že krása je dostupná pro každého!

#1 Stát se královnou je snadné, stačí se svěřit do rukou profesionálů.

Wojtek Es

#2 Vlasy a make-up dokážou zázraky.

TODAY

Pořady věnované magickým proměnám pomáhají ženám vytvořit nový, atraktivní obraz. Za tímto účelem je zapojen celý tým specialistů, mezi nimiž jsou zkušení kadeřníci, stylisté, vizážisté. Aby se však žena mohla zúčastnit takové show, musí organizátory projektu něčím zaujmout, například neobvyklým vzhledem nebo zajímavým životním příběhem.

#3 Magická reinkarnace

Extreme makeover

#4 Úpravy pomohly dívce stát se výraznější a ženštější.

СТС

#5 Některé ženy po proměně vůbec nejde poznat.

HIT TV

#6 Radost z výsledku vyvolá úsměv na tváři a jiskru v očích.

TODAY

#7 Účastníce pořadu omládla o deset let.

Reveal

Mnoho pořadů běží podle připraveného scénáře, ale hrdinky proměn a jejich životní situace jsou skutečné. Je ověřována pravdivost příběhů, které dívky a ženy vyprávějí během castingu. Zaměstnanci zkoumají účty uchazeček na sociálních sítích, jejich fotografie. A pokud se ukáže, že zájemkyně podvádí, rozloučí se s ní.

#8 Je těžké tomu uvěřit, ale je to stejná osoba.

Extreme makeover

Někdy účast v projektu vede k další spolupráci, např. filmovým rolím. Některé ženy najdou prostřednictvím televizní obrazovky novou práci. Stalo se i, že přes tuto show našly lásku. Mnohým z nich to tedy zcela změnilo život.

#9 Dlouhé vlasy nejsou vždy ku prospěchu.

TODAY

#10 Thajská dívka si splnila svůj sen tím, že se stala skutečnou princeznou.

WorkpointOfficial

#11 Nový styl se k ní skutečně hodí.

#12 Nový obraz si zaslouží opravdu velkou pochvalu.