Nucená izolace přiměla mnoho lidí přemýšlet o tom, jak správně naložit se svým volným časem. Někdo se rozhodl konečně si odpočinout, jiní zase trávili svůj volný čas aktivně. Jedna britská rodina se rozhodla pořídit si vlastní hospůdku, kde by si poté mohli s přáteli povídat a trávit společně příjemné chvilky. Zdálo by se neuvěřitelné, ale tvůrčímu páru se podařilo navrhnout a vybudovat podnik za pouhé 3 týdny.

Zdroj: BoredPanda, Facebook

Pub se nazývá „Opilý krab“

Pár pochází z města Wigan (Velký Manchester). Amy a její manžel jsou velice kreativní lidé, vlastní dílnu na výrobu a restaurování nábytku a též se podílejí na úpravě interiérů. Amy je zakladatelkou facebookové skupiny Octavia Chic. Sdílí zde své výsledné práce, poskytuje rady a inspirace.

Možná se vám zdá, že místo není situováno pro větší počet lidí. Nenechte se mýlit, najde se zde místo jak pro skupinu lidí, tak i pro romantický páreček.

Protože se pár vyzná v tesařství, designu a mnoha dalších věcech, rozhodli se pro tento velký krok. Vypracovat plán a podílet se na konstrukci a design interiéru pro ně nebylo nic těžkého. Navíc je hospůdka jejich oblíbený projekt.

Postavit a vybavit pub jim trvalo 3 týdny. Na jeho otevření se těšili nejen zvědaví sousedé, ale také uživatelé webu, kteří tento projekt sledovali na Facebooku.

Samozřejmě se ukázalo, že všechny nejzajímavější věci jsou uvnitř mini-pubu. Jelikož autoři projektu promýšleli vše do nejmenších detailů, vybavili a vyplnili prostor originálními ručně vyráběnými předměty.

Nepříjemná situace s pandemií se opravdu může stát podnětem k vytvoření něčeho mimořádného a velmi příjemného. Byl v izolaci někdo z vás takto kreativní? Dejte nám vědět do komentářů.