Karanténa nás přiměla navyknout si na nové zvyky. Například nedostatek touhy k oblékání – koneckonců, proč to dělat, když jste stále doma.

Ale víte co, nemusíte tak žít. I když nemáte kam jít, stále můžete vypadat skvěle. Nikdo, dokonce ani globální pandemie, vám nezabrání vypadat co nejlépe. A 49 letá žena jménem Nicola Matthews je tu, aby to dokázala.

Nicola z opatství Waltham v Essexu v Anglii se rozhodla potěšit sebe i své sousedy, a proto se začala oblékat do krásných módních šatů a vynášela z domu odpadky. Její malý projekt trval 20 týdnů a každou středu ve 20:00 předváděla své vlastní oblečení.

Ukázalo se, že žena čerpala inspiraci od britské herečky Amandy Holdenové.

„Amanda Holden pózovala s odpadkovým košem ve společenských růžových šatech a já si pomyslela:‚ vždyť mám stejné šaty, ‚ a tak jsem se rozhodla, že se budu ukazovat se svým odpadkovým košem, “řekla Nicola.

Všechny šaty, které měla na sobě, šila její babička Hilda Green, která byla kdysi profesionální návrhářkou oděvů.

Jak týdny ubíhaly, Nikoly chuť na povzbuzování lidí v těchto těžkých dobách stále více rostla. Jednoho dne se ale žena rozhodla získat nějaké peníze pro charitativní organizaci Fire Fighters.

V neděli 31. května 2020 se Nikola oblékla a vyšla se svým odpadkovým košem na silnici po 3,5 mil dlouhé trase (5,6 km).

,,Nakonec jsem získala asi 645 liber (18 730 korun). Lidé na cestě vkládali peníze do mé nádoby a všichni sousedé mi přišli tleskat. Byl to ve skutečnosti docela emotivní „projekt“ a to vše kvůli obdržené podpoře, “ řekla pro The Fire Fighter Charity.

Zdroj: TheMetro