Talentovaná Dimitra Milan se zařadila mezi známé umělce už ve svých 16 letech. Pochází z  umělecké rodiny a momentálně žije se svou rodinou v Arizoně. Vzdělávala se v institutu Milan Art v Arizoně, jež založili její rodiče Elli a John. Velmi ráda cestuje, nejčastěji na Hawai. Cestování jí poskytuje nekonečnou inspiraci. Když Dimitra zrovna není na cestách nebo nemaluje, můžeme ji zastihnout při jízdě na koni.

Pro svou malbu používá techniku olejomalby anebo kombinovanou techniku malby na plátno. Její malba odráží snový svět, kde je možné vše a subjekty spolu žijí v harmonii, ačkoliv realita je jiná. Maluje své nejdivočejší sny, květiny, zvířata nebo podmořský svět. Dimitra věří, že její oddanost a vášeň ji dovede k úspěchu. Její malby vyzařují vášeň, zápal a nadšení pro malbu.

Přestože její kariéra je teprve na začátku, její díla už nalezli své majitele po celém světě. K zakoupení jsou jak v galeriích – Arizona, Hawai a Las Vegas, tak také na jejích stránkách.

Dimitra se také podílí na charitativní činnosti.  Své obrazy věnuje neziskovým organizacím, zvláště neziskové organizaci bojující proti obchodování s lidmi anebo neziskové organizaci „Comfy Cozies 4 Chemo“, která poskytuje asistenci rodinám a dětem s rakovinou.

Nechte se okouzlit jejími malbami..

2