Ruský rybář na svých sociálních sítích sdílí děsivé příšery, které našel ve svých sítích. Jedná se o velmi podivnou a strašidelnou sbírku naplňující všechny noční můry. Roman Fedortsov loví na dalekém severozápadu Ruska a často se nestačí ani divit, co se mu podaří chytit. Odkrývá fascinující tajemství mořských hlubin.


[adrotate banner=“56″]


Je samozřejmé, že tato série vyvolává mnoho otázek ohledně krutosti současné používané techniky rybolovu a jejich účinku na volně žijící zvířata a ekosystémy z hlubin. Fedortsov si během krátké doby získal mnoho obdivovatelů, ale samozřejmě i pořádný zástup kritiků.

 poissons-des-profondeurs-27 poissons-des-profondeurs-1 poissons-des-profondeurs-2 poissons-des-profondeurs-3 poissons-des-profondeurs-4 poissons-des-profondeurs-5 poissons-des-profondeurs-6 poissons-des-profondeurs-7 poissons-des-profondeurs-8 poissons-des-profondeurs-9 poissons-des-profondeurs-10 poissons-des-profondeurs-11 poissons-des-profondeurs-12 poissons-des-profondeurs-13 poissons-des-profondeurs-14 poissons-des-profondeurs-15 poissons-des-profondeurs-16 poissons-des-profondeurs-17 poissons-des-profondeurs-18 poissons-des-profondeurs-19 poissons-des-profondeurs-20 poissons-des-profondeurs-21 poissons-des-profondeurs-22 poissons-des-profondeurs-23 poissons-des-profondeurs-24 poissons-des-profondeurs-25 poissons-des-profondeurs-26


[adrotate banner=“56″]