Většina lidí miluje zkrášlit svůj domov roztomilými po domácky vyrobenými kousky, díky nimž se stává byt či dům útulný. Například roztomilý komínek knih na nočním stolku, plakáty vašich oblíbených filmů sloužících jako obrazy, drobné kuchyňské dlaždice z vašeho prvního domu, ve kterém jste žili, nebo třeba tácky, či sukulenty rostoucí ve vašem oblíbeném šálku na stole – cokoli může být opravdu roztomilou výzdobu . Ale nazývat je jen jako sukulenty v šálku by bylo moc jednoduché, protože tyto malé šálky čaje jsou tou nejroztomilejší věcí! Mohou se stát skvělým kouskem pro zútulnění domova, zvláště pokud máte talent na zahradničení!

Zahrádky v šálku mohou být jednoduchou cestou, jak vdechnout trochu přírody do vašeho domu, a tady je náš seznam nejúžasnějších pohádkových zahrad v šálku, které můžou být inspirací pro vytvoření své vlastní.

Zdroje: BoredPanda

Muhaiminah Faiz nebo také The Craftaholic Witch říká, že se stala docela závislou na zahradničení, a zřejmě ji už nebavili obyčejné květiny v květináči, tak je ozvláštnila například vílou.

„Nejdříve jsem chtěla udělat venkovní pohádkovou zahradu, ale povedlo se mi udělat něco docela podobného, jen v menší verzi.“ Příště bych se mohla pokusit o vyrobení té velké pohádkové zahrady, “řekla.