Na světě snad neexistuje člověk s chytrým telefonem, který by ještě neslyšel o hře Pokemon Go. Jejím účelem je projít všechny zajímavé kouty vašeho okolí a nachytat množství pokémonů, které můžete rozvíjet a poté s nimi i bojovat. Po obrovském zájmu o tuto hru se rozhodla společnost Legend Pictures uvést do kin i nový akční film o Pokémonech.Samotné Pokémony vytvořil Japonec Satoši Tadžiri už před několika lety a za tu dobu stihly ovládnout všechna média, filmy, knihy, seriály a samozřejmě videohry. První film na toto téma vznikl v roce 1998 (Nejmocnější pokémon) a poslední třetí pokračování se datuje na rok 2000.

ash_s_pikachu-0

Konkrétní informace o nově připravovaném filmu zatím nejsou známy, ale hlavní roli v tomto snímku by si měl zahrát sám Pikachu za postavu detektiva. Na projektu se společně podílejí firmy Legend Pictures, Pokemon Company a LLC. Scénáristou by se mohl stát například Max Landis (Victor Frankenstein, Me Him Her), ale vše zůstává zatím záhadou.

I přes velké ohlasy fanoušků se film podle tvůrců začne natáčet nejdříve začátkem příštího roku, takže si na nové filmové zpracování tohoto celosvětového trendu budete muset ještě chvíli počkat.

 

VZPOMEŇTE SI NA NĚKOHO , KDO SE PRÁVĚ NUDÍ: