Na světě snad neexistuje člověk s chytrým telefonem, který by ještě neslyšel o hře Pokemon Go. Jejím účelem je projít všechny zajímavé kouty vašeho okolí a nachytat množství pokémonů, které můžete rozvíjet a poté s nimi i bojovat. Po obrovském zájmu o tuto hru se rozhodla společnost Legend Pictures uvést do kin i nový akční film o Pokémonech.


[adrotate banner=“63″]


Samotné Pokémony vytvořil Japonec Satoši Tadžiri už před několika lety a za tu dobu stihly ovládnout všechna média, filmy, knihy, seriály a samozřejmě videohry. První film na toto téma vznikl v roce 1998 (Nejmocnější pokémon) a poslední třetí pokračování se datuje na rok 2000.

ash_s_pikachu-0

Konkrétní informace o nově připravovaném filmu zatím nejsou známy, ale hlavní roli v tomto snímku by si měl zahrát sám Pikachu za postavu detektiva. Na projektu se společně podílejí firmy Legend Pictures, Pokemon Company a LLC. Scénáristou by se mohl stát například Max Landis (Victor Frankenstein, Me Him Her), ale vše zůstává zatím záhadou.

I přes velké ohlasy fanoušků se film podle tvůrců začne natáčet nejdříve začátkem příštího roku, takže si na nové filmové zpracování tohoto celosvětového trendu budete muset ještě chvíli počkat.