Umělkyně Asmahan A. Mosleh vytváří jednu mandalu minimálně 8 hodin, ale u těch větších a složitějších se jí to vyšplhá klidně i na 54 hodin. Tyto propracované výtvory publikuje na svém Instagramu, kde za ně sdílí hlavně samá kladná hodnocení. Mandaly nesou známky pozlacení, které jim dodají honosnější ráz. Celá její kolekce má název Murder and Rose.


[adrotate banner=“56″]


Asmahan nejprve udělá klasický náčrt tužkou, který poté přejede perem. Barevný nátěr a pozlacení přijde až na posledním místě. Opravdu fascinující práce, která vás zhypnotizuje svými detaily a později i neuvěřitelnou trpělivostí umělkyně.

murder-and-rose-mandalas-1 murder-and-rose-mandalas-2 murder-and-rose-mandalas-3 murder-and-rose-mandalas-4 murder-and-rose-mandalas-5 murder-and-rose-mandalas-7 murder-and-rose-mandalas-8 murder-and-rose-mandalas-9 murder-and-rose-mandalas-10 murder-and-rose-mandalas-11 murder-and-rose-mandalas-12 murder-and-rose-mandalas-13 murder-and-rose-mandalas-15 murder-and-rose-mandalas-17 murder-and-rose-mandalas-19 murder-and-rose-mandalas-20 murder-and-rose-mandalas-21 murder-and-rose-mandalas-22 murder-and-rose-mandalas-23 murder-and-rose-mandalas-25


[adrotate banner=“56″]