Fotograf z Pekingu Gao Rongguo vyfotografoval pár jednovaječných dvojčat, kterým je nad 50 let. Cílem bylo ukázat jejich rozdílné rysy vytvořené časem. Celý projekt postavil na Konfuciově myšlence, že význam jedince může být pochopen až po padesátce. Našel tedy jednovaječná dvojčata, která jsou starší 50 let a postavil je proti sobě. Vznikly tak nádherně dojemné snímky.


[adrotate banner=“1″]


Když se jednovaječná dvojčata narodí, je často velmi obtížné je rozeznat. Později během života se však vydávají vlastní cestou a dělají rozhodnutí v souladu se svojí vlastní povahou a svými názory. To vše potom nevyhnutelně zanechává stopy na jejich vzhledu.
identical-twins-portrait-photography-gao-rongguo-17 identical-twins-portrait-photography-gao-rongguo-16 identical-twins-portrait-photography-gao-rongguo-15 identical-twins-portrait-photography-gao-rongguo-5 identical-twins-portrait-photography-gao-rongguo-14 identical-twins-portrait-photography-gao-rongguo-13 identical-twins-portrait-photography-gao-rongguo-11 identical-twins-portrait-photography-gao-rongguo-10 identical-twins-portrait-photography-gao-rongguo-9 identical-twins-portrait-photography-gao-rongguo-7 identical-twins-portrait-photography-gao-rongguo-6 identical-twins-portrait-photography-gao-rongguo-12


[adrotate banner=“1″]


Zdroj