Tradiční pojetí svatebního obřadu tkví v tom, že nejprve ženicha doprovodí k oltáři jeho matka. Dále nastupuje nevěsta se svým otcem, který svou dceru také provede k oltáři a symbolicky ji předá pod ochranná křídla ženichovi.


[adrotate banner=58]


Bohužel rány osudu mohou být všelijaké a je obzvláště smutné, když už jeden z rodičů zemřel a nemůže být u tak důležitého okamžiku, jako je svatba svého vlastního dítěte. To se i bohužel stalo Jenni Lynne. Její otec byl zastřelen při loupežném přepadení, zatímco šel z práce domu. Před nevyhnutelným úmrtím však udělal ještě poslední dobrý skutek – daroval své srdce.

donated-dad-heart-wedding-walk-down-aisle-jeni-lynne-arthur-thomas-1aPříjemcem srdce byl Arthur Thomas, kterému je 72 let. Měl vážně zdravotní potíže se svým srdcem a naštěstí se pro něj včas našel vhodný dárce – Jenniin otec – a zachránil mu tak život.

donated-dad-heart-wedding-walk-down-aisle-jeni-lynne-arthur-thomas-6bArthur pak napsal rodině pozůstalého děkovný dopis a zůstali v písemném kontaktu po několik let.

donated-dad-heart-wedding-walk-down-aisle-jeni-lynne-arthur-thomas-3aKdyž se však o 10 let později začala chystat svatba Jenni, kdo jiný by jí mohl doprovodit k oltáři, než muž se srdcem jejího otce? Arthur okamžitě souhlasil a považoval to za velikou poctu.

donated-dad-heart-wedding-walk-down-aisle-jeni-lynne-arthur-thomas-10

donated-dad-heart-wedding-walk-down-aisle-jeni-lynne-arthur-thomas-9

Z rodinného alba – Jenni jako miminko se svou matkou a otcem.


[adrotate banner=58]