James Vreeland – muž se sídlem v Detroitu – byl vždy fanouškem zvířat, ale během karantény vymyslel, jak krmil místní divokou zvěř zcela novým způsobem. Během izolace měl spoustu volného času a vytvořil malou restauraci pro veverky a ptáky žijící v blízkosti jeho domu. A udělal toho pro ně mnohem více, vytvořil malé menu, kde si mohou vybrat z několika různých jídel. Přejděte dolů a uvidíte fantastickou restauraci“Maison du Noix“ („Ořechový dům“)!

Zdroj: BoredPanda, Instagram, Facebook

Tato veverka žvýká oříšek v restauraci Maison de Noix pod širým nebem

Nedávno otevřená restaurace dostala také luxusní francouzské jméno – Maison du Noix – které se překládá jako „Ořechový Dům“. „Nabízí se předkrm ze semenných směsí, arašídy ve skořápce, domácí tyčinky a dezert ze strouhaných jablek,“ řekl majitel restaurace James Vreeland pro jednu mediální zprávu.

Na obrázku níže můžete vidět útulný vstup do Maison de Noix, který je vybaven malou cedulí s menu. Podle Jamese totiž místní divoká zvěř miluje možnost výběru. „Veverky a sojky to milují,“ řekl médiím.

Malý oběd byl sestaven Jamesem Vreelandem, milovníkem zvířat se sídlem v Detroitu

Vytvořil malé lavičky, které obklopuje plot s příjemným vchodem

Menu „The Nut House“ se skládá z několika možností

Mini restaurace pod širým nebem nabízí následující možnosti oběda: smíšené semínkové trio, tvrdý chléb / okraj od pizzy, syrové ořechy (ve skořápce) a strouhané jablka. Majitel restaurace říká, že podnikání v Maison du Noix se daří, přestože Jamesovi nepřináší žádný zisk.

„Reakce lidí byla docela skvělá, když lidé po celou dobu zastavovali fotit nebo sledovat šílenství,“ řekl James Vreeland médiím.

Podnikání v této restauraci se zdá být prosperující