Fotograf Michael Zee nechal vzniknout fenomém zvaný Symmetry Breakfast. První krok spočívá v tom, že každé ráno udělá chutnou snídani pro svého přítele Marka van Beeka. To by ovšem nemuselo být nic zajímavého (mimo milé gesto), Michael je totiž připraví v dokonale symetrické podobě.


[adrotate banner=“56″]


V posledním kroku je nafotí a nezapomene se o ně samozřejmě podělit na Instagramu. Nadšenec skrze jídlo si hned našel řadu obdivovatelů. Díky fotografiím níže se vám hned zasteskne po těch snídaňových chvilkách, které jsou po ránu čAsto kvůli spěchu opomíjené.

symmetricalbreakfast2 symmetricalbreakfast3 symmetricalbreakfast4 symmetricalbreakfast5  symmetricalbreakfast7 symmetricalbreakfast8  symmetricalbreakfast10 symmetricalbreakfast11 symmetricalbreakfast12 symmetricalbreakfast13 symmetricalbreakfast14 symmetricalbreakfast15 symmetricalbreakfast16 symmetricalbreakfast17 symmetricalbreakfast18 symmetrybreakfast1 symmetrybreakfast2 symmetrybreakfast3 symmetrybreakfast4 symmetrybreakfast5 symmetrybreakfast6 symmetrybreakfast7 symmetrybreakfast8


[adrotate banner=“56″]