Kdyby vám někdo řekl, že spolu v jedné domácnosti žijí čtyři psi, dvě kachny a jedna kočka, pravděpodobně byste si mysleli, že je to začátek nějakého vtipu. Ale opak je pravdou  – představujeme vám Jakea, Roxy, Donalda, Gertrůdu, Miu, Edith a Rose.

V různých časových intervalech byli adoptováni Kaysey Boggs a jejím manželem (tehdy teprve přítelem) z odlišných životních podmínek, které, jak jistě tušíte, ne vždy byly růžové. Kasey s manželem se věnovali záchraně zvířat deset let před tím, než se jim tihle členové jejich podivné rodinky připletli do cesty.

screenshot_5

Jak je v dnešní době zvykem, valná většina informací a fotografií se zveřejňuje na sociálních sítích. Ani zde tomu není jinak, rodina přidává své momenty ze života na vlastní Instagram. Ale ne vždy je za obrázkem jen sekundová příprava, následovaná zvukem spouště fotoaparátu. Kasey říká, že když chce vyfotit jen některá zvířátka pohromadě, ty ostatní musí zavřít ve vedlejším pokoji. Důvod je poněkud úsměvný – jakmile někdo z nich spatří, že se chystá panička fotit, okamžitě přiběhne a ve finále se ze skupinové fotky tří stane rodinná fotografie všech sedmi.

screenshot_1

První adoptovaná chráněnka byla Fox Teriérka jménem Roxy- pejsek, který neměl kyčelní kloub, ale přesto si užívá života plnými doušky. Týden po ní následovala Pit Bullka jménem Nala, ale bohužel se u ní ukázal problém se srdcem, kvůli kterému její život skončil. Dalším zvláštním případem je kočka Mia – zvláštním možná proto, že miluje své psí kamarády, ale i proto, že když si ji budoucí majitelka vybírala ze skupinky patnácti koťat, ona jediná neměla ocas…

Paní, od které ji koupila, kotě zachránila jen hodinu před tím, než mělo být utraceno. Pes Jake je jediný mužský v této smečce. Byl u lidí, kteří o něj nestáli, než si ho rodina vzala do své láskyplné péče. Jak vidíte, smečka je to opravdu různorodá, ale i přesto neměli nikdy problém se svojí přítomností a milují se do morků kostí.

Více z jejich dobrodružství najdete na  Instagramu. ( Podrobný článek o celé rodince zde)

screenshot_3

Edith (druhá zleva) byla nalezela v tmavé aleji, tisknoucí se k tělu své mrtvé matky, aby se udržela v teple…

screenshot_2

Rose (hnědý Pit Bull) byla zachráněna jako štěně z kriminálnického doupěte, kde bití psů bylo na denním pořádku.

screenshot_4