[adrotate banner=“1″]

Možná, že každý občas zatouží po tom, být na titulcích prestižních magazínů a užit si svoji chvilku slávy. Tomuto chlapečkovi se to povedlo, aniž by si to asi ještě pořádně uvědomoval. Ryker je asi nejmladším modelem vůbec a ve svých čtyřech letech věrně napodobuje slavné celebrity. Pózuje pro svoji maminku Collette Wixom, která posléze umisťuje fotografie na sociální sítě. Instagram „Mini style hackera„, jak ho Rykerova maminka pojmenovala, sleduje již přes 60 000 fanoušků. A pokud toho Ryker nezačne mít plné zuby, mohl by to jednou dotáhnout opravdu daleko.

Ryker, ať už jako Ryan Gosling nebo Pharrell, exceluje na každé fotce.fashion baby

Ačkoliv chlapeček vypadá jako celebrity, nepózuje v žádném drahém luxusním oblečení. Jeho kousky maminka vybírá v obchodech  jako jsou Zara nebo H&M.
little style hacker

Maminka Rykera Collette říká, že se inspiruje módními časopisy a snaží se je napodobit: vytvořit co nejpodobnější look, ale s cenově přijatelnější verzí.
little style hacker

Instagram Rykera hlásí: „K tomu, aby člověk byl stylový, není třeba být bohatý!“
little style hacker2

Nehledě na to, jak stylové dítě Ryker je, Collette prohlašuje, že je to jen obyčejný chlapec, který si rád hraje a dělá nepořádek po bytě jako všichni čtyřletí. K pózování ho přiměje tím, že z focení udělá zábavu.
little style hacker2

Na fotografiích, kde má chlapeček ruce v kapsách, prý drží imaginární laserovou zbraň. Pokud se opírá o zeď, snaží se ji celou svojí silou odtlačit. Tímto způsobem získá jeho pozornost, celou záležitost změní ve hru a Rykerovi pak focení nevadí.
little style hacker3

 little style hacker4  little style hacker5little style hacker5 little style hacker8

[adrotate banner=“1″]