[adrotate banner=“1″]

Pařáky, ručičky teploměrů šplhají ke třicítkám… Přichází roční doba, na kterou se spousta lidí těší. Otázkou je, jak si léto užít na maximum, i když jste v době veder v práci. Zkuste tyto vychytávky a zpříjemněte si letní dny, ať už jste na chalupě nebo v kanceláři!

Použijte vykrajovátka na cukroví a servírujte ovoce originálně. Hned budete mít na vitamíny větší chuť.letní vychytávky

Vyrobte si venkovní nabíjecí stanici pro vaše telefony. Pak už vám opravdu nebude chybět vůbec nic.letní vychytávky2

Namíchejte si svůj vlastní drink. Zkuste třeba domácí skittles vodku.
letní vychytávky3

Už jste slyšeli o pivním chladiči? Ne? Tak to je chyba! Jak jinak udržet vaše pivo neustále studené? Nemusíte kupovat celý chladič, zkuste tento gadget – tuto mašinku jednoduše vložíte do vaší lahve a pivo zůstane chlazené.
letní vychytávky4

S grilovací podložkou zabráníte propadávání menších kousků do grilu. Když vám spadne grilovaná cibulka nebo plátek brambory, tak to fakt naštve.letní vychytávky5

Děláte letní party u bazénu? Vytvořte cedulky k drinkům. Každý host si podepíše svoji skleničku a v průběhu večera se tak může držet jedné sklenky, aniž by ji neustále ztrácel a plýtval novými.
letní vychytávky6

Nevíte, kam s litry chladné domácí limonády? Zkuste zavařovací sklenice.
letní vychytávky7

Asi vůbec nejlepší věc, co může být: přenosný dětský bazének. Možná, že v kanceláři by se na vás kolegové koukali poněkud nechápavě, ale na festivalech nebo na chalupě za něj budete opravdu rádi.
letní vychytávky8

A už jsme zase u party: Pořiďte si tabuli nebo třeba knihu hostů, kam se vaši návštěvníci budou moci zapsat, případně připsat nějaký zážitek z večera. Uvidíte, že se u toho jednou dobře pobavíte.
letní vychytávky9

[adrotate banner=“1″]

Zdroj