Pocházím z Norska a jsem maskérka samouk. Lásku k umění a kreslení jsem spojila s líčením. A výsledky byly úžasné. Malovala jsem rtěnkou, očními linkami a očními stíny a probojovala se do top 5! Takže jsem pokračovala ve svém úsilí a vyhrála jsem Nordic Face Awards!

To byl pravděpodobně můj dosavadní největší úspěch. Ale chtěla jsem posunout své umění na další úroveň. Udělat něco, co ještě nikdo neudělal. A tak jsem si jednoho dne, když jsem si udělala kreativní make-up celého obličeje, začala hrát s osvětlením. Tak mě napadlo udělat make-up svítící ve tmě. Po mnoha pokusech a chybách jsem se naučila používat UV barvu, světlo a zjistila jsem, jak mohu manipulovat s osvětlením, abych napodobila efekt chladného zářícího make-upu.

Vytvoření takového vzhledu může trvat až 12 hodin. Nicméně se to vyplatí, protože miluji to, co dělám, a zdá se, že lidé takové kreativní vzhledy umějí ocenit.

Zdroj: Instagram

Vždy jsem se inspirovala barvami. Můj táta pochází z Indie, takže jsem vyrostla obklopená uměním plným barev. Také miluji zvířata a přírodu, myslím, že příroda tvoří nejkrásnější umění. Miluji vzhled, který zahrnuje zvířata! Je to velmi zábavné a výsledek se mi líbí.