Říká se, že se můžete donekonečna dívat na oheň, vodu a hvězdnou oblohu. Ale ráda bych tento seznam doplnila o další nádherný pohled: na pohledné sexy muže, kteří nadšeně čtou knihy. Ano, kluci, omlouvám se, ale dnes je tento příspěvek pro dámy 🙂

Autorka účtu Hot Dudes Reading tajně fotografuje právě takové muže a velkoryse sdílí snímky s nažhavenými i vtipnými komentáři k nim. Co víc dodat? Užijte si to!

Zdroj: Instagram

#1 Nevím, kdo je větší fešák: tenhle pes nebo oblečený krasavec?

hotdudesreading

#2 Když má ten druhý 10 bodů z 10 a jeho vlasy jsou lepší než ty tvoje.

hotdudesreading

#3 Nevidím, co ten svalovec čte, ale doufám, že to není kniha „Jak se vyhnout pátému stádiu lepivosti“, protože se ho právě chystám ze všech sil držet.

hotdudesreading

#4 Můj bože, nikdy v životě jsem tolik nechtěla být psem.

hotdudesreading

#5 Věděla jsem, že mě čeká speciální lahůdka, když jsem si šla do kavárny koupit svůj oblíbený sendvič k snídani, ale nečekala jsem, že potkám pravého Hemsworthova dvojníka.

hotdudesreading

#6 V těchto krátkých šortkách a péřové bundě vypadá tenhle chlápek, jako by byl připravený na mezinárodní cestování na obou polokoulích, a já pojedu s ním.

hotdudesreading

#7 Je vůbec možné odtrhnout oči od tohoto chlapíka s tak objemnými, vypouklými bicepsy?

hotdudesreading

#8 Toto je skutečný feministický král, kterého bych s radostí následovala a udělala spoustu věcí, které ukazují, jak mocná může být žena.

hotdudesreading

#9 Kdo by nemiloval čtoucího fešáka, který se prochází po městě se svým čtyřnohým kamarádem?

hotdudesreading

#10 S takovým výhledem chutná každá snídaně lépe.

hotdudesreading

#11 Spustím požární poplach a odtáhnu toho fešáka na bezpečnostní linku, abych si mohla zahrát na hlídače a důkladně ho prohledat.

hotdudesreading

#12 Pedro Pascal vypadá v knize stejně ztraceně jako Joel v tunelech Kansas City. Tohle roztrhané bílé tričko se mnou dělá věci, které ani lékárnička nespraví. Představuji si Pedra, jak mě chrání před nakaženými, a moje srdce bije rychleji, než kdyby po mně šel louskáček.

hotdudesreading

#13 Nic mě nenutí tolik přemýšlet o nevhodných věcech jako muž v obleku s knihou v ruce…

hotdudesreading