Kdy se obliba v něco promění v absolutní šílenství? Hranice je očividně velmi blízko u sebe. To se můžete sami přesvědčit na šesti případech níže. Sushi je v dnešní době velmi populární jídlo, pravděpodobně tomu tak je kvůli jeho jednoduché přípravě a lahodné chuti. Kreativitě se samozřejmě meze nekladou! Proč by tedy jídlo nemohlo inspirovat například oděvní průmysl?


[adrotate banner=“56″]


Máte rádi sushi? Pokud ano, nosili byste hrdě sushi batoh, sushi ponožky nebo cestovali se sushi potahem na kufru? Toužíte-li do světa křičet svou lásku k danému pokrmu a nemáte strach z posměchu, směle do toho! Níže najdete šest tipů.

1. SUSHI BATOHY

Japonské batohy existují ve tří verzích – Nigiri Sake (losos), Ebi nigiri (krevety) a tamagoyaki nigiri (japonská omeleta). Jsou dostupné na stránce Rakuten.

Sushi-Backpacks-1 Sushi-Backpacks-2 Sushi-Backpacks-3 Sushi-Backpacks-4 Sushi-Backpacks-5

2. SUSHI ROBOTI

Série hraček z Japonska s názvem „Osushi sentai Shirada“ je vyrobená podle slavné značky Takara, která se rozhodla spojit dvě velké vášně – sushi a roboty. V nabídce můžete nalézt losos, krevety, japonskou omeletu a další.

sushi-transformers-Osushi-Sentai-Shirada-3 sushi-transformers-Osushi-Sentai-Shirada-4 sushi-transformers-Osushi-Sentai-Shirada-5 sushi-transformers-Osushi-Sentai-Shirada-6 sushi-transformers-Osushi-Sentai-Shirada-7

3. SUSHI RUČNÍKY

Designér  Jenny Pokryvailo vytvořil sushi ručníky, které využijí převážně cestovatelé kvůli své skladnosti a praktičnosti. Na třetím obrázku nabízíme i návod ke správnému balení.

Sushi-Towels-2

Sushi-Towels-top Sushi-Towels-1

4. SUSHI POTAHY NA KUFR

Ochranné kryty změní váš kufr do podoby sushi. Můžete cestovat s tuňákem, omeletou, lososem, krevetou nebo třeba chobotnicí. K sehnání jsou v japonském obchodě Parco

Sushi-Suitcases-4

Sushi-Suitcases-6

Přejeme bezpečnou a „chutnou“ cestu!

Sushi-Suitcases-top1 Sushi-Suitcases-top2

5. SUSHI PONOŽKY

Sada sushi ponožek je k dostání ve všech možných variantách v Otakumode.

Sushi-Socks-2 Sushi-Socks-3 Sushi-Socks-5 Sushi-Socks-8

6. SUSHI KOČKY

A poslední projekt japonské společnosti Tange & Nakimushi se jmenuje Sushi kočky. Jde převážně o fotografické série koček, které ve směšném oblečku tvoří horní část sushi. V internetovém obchodě můžete sehnat plno zajímavých suvenýrů. Nezapomeňte se podívat na video na konci článku.

A4_TY_nekozushipoipoi

nekozushi_a

57136745_o1  57136762_o1  57136772_o1  57136785_o1


[adrotate banner=“56″]