Kdy se obliba v něco promění v absolutní šílenství? Hranice je očividně velmi blízko u sebe. To se můžete sami přesvědčit na šesti případech níže. Sushi je v dnešní době velmi populární jídlo, pravděpodobně tomu tak je kvůli jeho jednoduché přípravě a lahodné chuti. Kreativitě se samozřejmě meze nekladou! Proč by tedy jídlo nemohlo inspirovat například oděvní průmysl?Máte rádi sushi? Pokud ano, nosili byste hrdě sushi batoh, sushi ponožky nebo cestovali se sushi potahem na kufru? Toužíte-li do světa křičet svou lásku k danému pokrmu a nemáte strach z posměchu, směle do toho! Níže najdete šest tipů.

1. SUSHI BATOHY

Japonské batohy existují ve tří verzích – Nigiri Sake (losos), Ebi nigiri (krevety) a tamagoyaki nigiri (japonská omeleta). Jsou dostupné na stránce Rakuten.

Sushi-Backpacks-1 Sushi-Backpacks-2 Sushi-Backpacks-3 Sushi-Backpacks-4 Sushi-Backpacks-5

2. SUSHI ROBOTI

Série hraček z Japonska s názvem „Osushi sentai Shirada“ je vyrobená podle slavné značky Takara, která se rozhodla spojit dvě velké vášně – sushi a roboty. V nabídce můžete nalézt losos, krevety, japonskou omeletu a další.

sushi-transformers-Osushi-Sentai-Shirada-3 sushi-transformers-Osushi-Sentai-Shirada-4 sushi-transformers-Osushi-Sentai-Shirada-5 sushi-transformers-Osushi-Sentai-Shirada-6 sushi-transformers-Osushi-Sentai-Shirada-7

3. SUSHI RUČNÍKY

Designér  Jenny Pokryvailo vytvořil sushi ručníky, které využijí převážně cestovatelé kvůli své skladnosti a praktičnosti. Na třetím obrázku nabízíme i návod ke správnému balení.

Sushi-Towels-2

Sushi-Towels-top Sushi-Towels-1

4. SUSHI POTAHY NA KUFR

Ochranné kryty změní váš kufr do podoby sushi. Můžete cestovat s tuňákem, omeletou, lososem, krevetou nebo třeba chobotnicí. K sehnání jsou v japonském obchodě Parco

Sushi-Suitcases-4

Sushi-Suitcases-6

Přejeme bezpečnou a „chutnou“ cestu!

Sushi-Suitcases-top1 Sushi-Suitcases-top2

5. SUSHI PONOŽKY

Sada sushi ponožek je k dostání ve všech možných variantách v Otakumode.

Sushi-Socks-2 Sushi-Socks-3 Sushi-Socks-5 Sushi-Socks-8

6. SUSHI KOČKY

A poslední projekt japonské společnosti Tange & Nakimushi se jmenuje Sushi kočky. Jde převážně o fotografické série koček, které ve směšném oblečku tvoří horní část sushi. V internetovém obchodě můžete sehnat plno zajímavých suvenýrů. Nezapomeňte se podívat na video na konci článku.

A4_TY_nekozushipoipoi

nekozushi_a

57136745_o1  57136762_o1  57136772_o1  57136785_o1  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Čtete také:   Úchvatné fotografie kočkovitých šelem

podobné články