Léto se pomalu ale jistě blíží a tak pro vás máme nápady, jak si letní zážitky připomínat po celý rok!

Možná také patříte mezi ty „sběratele“, kteří doma střádají mušle, kameny, letáčky, autobusové jízdenky a jiné upomínky na nějakou dovolenou. Jestli jste mysleli, že pro ně zřejmě nikdy nenajdete využití – tady je!

[adrotate banner=“1″]

Vzpomínkové rámečky

Vše co budete potřebovat: Fotorámeček, vytisknutý nápis navštívené destinace na papíře velikosti odpovídající rámečku (snadno vyrobitelný v grafickém programu) nebo vystřihnutý nápis z časopisu, menší upomínkové předměty, lepidlo / oboustranná lepící páska, dále podle potřeby kolíčky…

01

Na vnitřní zadní stranu rámečku nalepte do rohů kusy oboustrané pásky, na které poté nalepte papír s vytištěným nápisem. Tak zabráníte tomu, aby se vám papír v rámečku mačkal a sesouval.

02

Pokud máte letenky nebo jízdenky, sepněte je kolíčkem. U tohoto kroku závisí na tom, co hodláte použít a také na vaší představivosti.

03

Zbylé předměty nalepte pomocí oboustranné pásky nebo lepidla na průhlednou stranu rámečku. Jakmile máte všechno uvnitř, můžete rámeček uzavřít.

alphabetframes

Vzpomínková sklenice

Budete potřebovat: zavařovací nebo jinou uzavíratelnou sklenici, fotografie, dle potřeby – mušle, písek, kamínky, pohledy, provázek..

[adrotate banner=“1″]

U této sklenice neexistují žádná pravidla – jednoduše ji naplníte vším, co se vám líbí a co vám připomíná dovolenou…

bd5bc826b6aa603a2237f419b9010378[adrotate banner=“1″]

Zdroj