Hledáte nový účes, ale stále nenacházíte tu správnou originální inspiraci? Pokud jste vyznavači osobitého stylu, určitě se vám bude líbit kreativní pojetí ruské instagramové uživatelky známé pod přezdívkou laserb.kate.

Nejen, že má vlasy obarvené na velmi výrazné a nepřehlédnutelné barvy přecházející od růžové přes tyrkysovou po modrou barvu. Dokonce si do nich nechala zezadu vystříhat i svou oblíbenou kočičku druhu Sphynx (bezsrsté plemeno vhodné i pro alergiky), kterou mimo jiné ráda prezentuje na svých fotkách. Celý účes má však Kate rafinovaně řešený, protože při běžném pohledu není kočka vůbec vidět. Až když si odhrne vlasy nebo změní úpravu vlasů např. do dvou culíků, objeví se tyrkysová hlava kočky se zavřenýma očima.

Účes má nebývalé ohlasy – během 10 dnů se její fotka na Instagramu líbila hned 19,5 tisícům lidí a posbírala necelé 2 tisíce komentářů napsaných v různých jazycích. Z toho lze usoudit, že dopad fotky přesáhl hranice Ruska. Sama autorka pod fotku napsala „My sleepy cat with me always“ – tedy něco ve smyslu „má spící kočka vždy se mnou“.

Neobyčejný účes má na svědomí ruská kadeřnice Aliya Askarova, která žije v Petrohradu. Trendem roku 2016 je totiž hair tattoo, v překladu tedy vlasové tetování. Na hlavě se tak vytvoří požadovaný obrazec, který vznikne ostříháním různých délek vlasů.

Jestliže máte svého domácího mazlíčka a chcete jemu i sobě udělat radost, jistě ocení, pokud si ho necháte do vlasů vystříhat. 🙂 Ale svěřte se raději do rukou odborníka, jinak by to nemuselo dopadnout tak, jak byste si představovali.

kočka a instag

culíky

cat-hairstyle-shaved-back-head-katichka-3

kočka víc

kočka s drinkem

ona v černém