Ohromující krajina Joshua Tree dostane futuristický nádech, až architekt James Whitaker postaví moderní kontejnerový dům, který se bude tyčit jako hvězda. Stavba pro Whitakerova klienta filmového producenta a jeho manželku začne v kalifornské poušti příští rok.

Rezidence Joshua Tree bude sloužit jako prázdninový dům pro pár, který vlastní 90akrový pozemek v blízkosti rezervace v divočině. Ve skutečnosti projekt vznikl poté, co klient a jeho přátelé navštívili národní park Joshua Tree.

Zdroje: Instagram | Facebook | Website

#1

#2

Prázdninový dům bude mít obývací pokoj, kuchyň, jídelní kout a tři ložnice s betonovými podlahami a minimální výzdobou, celá rezidence se bude rozkládat na prostoru o rozloze 2 153 čtverečních stop (200 metrů čtverečních).

#3

Přepravní kontejnery natřené bílou barvou dodají domovu čistý, svěží vzhled, odrážející rezavou pomerančovou a zeleň prostředí a harmonizující s krajinou. Nedaleký přístřešek pro auto vybavený solárními panely bude napájet dům a je pečlivě naplánovaná konfigurace kontejneru.

#4

#5

Každý přepravní kontejner byl pečlivě umístěn společností Whitaker Studio tak, aby se maximalizoval výhled nebo vytvořilo soukromí.

#6

#7

#8

#9

Tento moderní přepravní kontejnerový dům je prázdninovým útočištěm, které stoupá jako hvězda z kalifornské pouště.

#10