Seznamte se s Abigail! S krásnou tříletou fenečkou, která byla v listopadu zachráněna ze strašlivého ringu psích zápasů. Nebyla však rozenou bojovnicí, tak ji její tehdejší majitel začal používat, jako návnadu při tréninku ostatních bojových plemen. Později se z neznámých příčin dostala do útulku, odkud ji vyzvedla Victorie Frazier – zakladatelka záchranné stanice  Love is Fur Ever Dog Rescue. Z ošklivých časů si fenečka nenese jen hluboké rány na duši, které snad čas zcela vyléčí, ale utrpěla i mnoho vážných fyzických zranění. Rány byly sešity veterináři, kteří svou práci odvedli bravurně, nicméně i tak přišla Abigail o jedno ucho.


[adrotate banner=“68″]


Aby jí její zachránkyně, ulehčila bolestný zotavovací proces a udržela ji v co největším pohodlí, začala jí nasazovat pletené čepečky z rukou dobrovolníků. Jakmile se tento příběh rozšířil do ostatních koutů světa, mnoho lidí z různých zemí, začalo Abigail posílat nejenom čepičky, ale i jiné pokrývky hlavy a hračky. Již jich má přes padesát a číslo stále roste. Victorie se tedy rozhodla založit facebookovou stránku Bonnets For Abigail, přes kterou je možno tyto věci odesílat, zároveň na ní můžete sledovat, jak milé fenečce pokrývky hlavy nesmírně sluší. V neposlední řadě můžete být i přitom, jak se tato psí duše zotavuje a začíná žít radostný život plný lásky.

9-love-is-fur-ever-dog-rescue-bonnets-for-abigail

Abigail stále potřebuje podstoupit alespoň jednu operaci, proto byla vypsána sbírka, kde můžete věnovat prostředky k dalším zákrokům.

2-love-is-fur-ever-dog-rescue-bonnets-for-abigail 6-love-is-fur-ever-dog-rescue-bonnets-for-abigail 5-love-is-fur-ever-dog-rescue-bonnets-for-abigail 8-love-is-fur-ever-dog-rescue-bonnets-for-abigail 15391173_184922878638902_12953989426959256_n 1-love-is-fur-ever-dog-rescue-bonnets-for-abigail 7-love-is-fur-ever-dog-rescue-bonnets-for-abigail 11-love-is-fur-ever-dog-rescue-bonnets-for-abigail 10-love-is-fur-ever-dog-rescue-bonnets-for-abigail 13-love-is-fur-ever-dog-rescue-bonnets-for-abigail

12-love-is-fur-ever-dog-rescue-bonnets-for-abigail

Zdroj fotografií: Facebook


[adrotate banner=“68″]