Tato 12letá dívka neměla během své izolace co dělat, a tak ji její matka požádala, aby jí pomohla s domem. Jakmile se teenagerka zapojila do této práce, nebylo možné ji zastavit.

Susie Levache z Kentu ve Velké Británii uvedla, že její dcera Bea je odhodlaná, zábavná a kreativní. Je tedy pochopitelné, že když byla v karanténě, rozhodla se využít svůj náhlý volný čas k něčemu užitečnému.

,,Během izolace si stěžovala, že se nudí, a já jsem se snažil dohnat renovaci a vymalování domu,“ řekla Susie.

,,Požádala jsem ji, aby změřila zeď, kterou jsem chtěla obložit. Pak jsem jí ukázala, jak používat brusku a pilu na kov, a než jsem se v tom stihla zorientovat, obložila úplně sama moji kancelář.

Zde je ukázka toho, co Bea vytvořila:

Mladá dáma se poté rozhodla vylepšit i zbytek domu:

Například k rekonstrukci kuchyně jsme museli použít to, co jsme měli, jelikož byly obchody v té době zavřené. Bea tedy přišla s nápadem přemalovat skříně na jinou barvu a výsledek je skvělý.

[adrotate banner=“36″]

,,Nyní používá sebevědomě jak pilu na kov, tak i elektrickou vrtačku, brusku, řezačku dlaždic, a mnoho dalšího,“ řekla matka.

Dokonce i Caper – pes rodiny ocenil, jak to dopadlo.

Kuchyně před a po rekonstrukci

,,Pokud jde o náš rozpočet, utratili jsme velmi málo, protože jsme měli vlastní dřevo, lepidlo, barvy, stará pera atd. Takže podle odhadu jsme utratili přibližně 125 $ ( 2800 Kč) za doplňující položky,“ vysvětlila Levache.

[adrotate banner=“36″]

Zdroj: Instagram: @bananashed_home