Lidstvo přichází každou chvíli s novými moderními vynálezy, které nás dokážou šokovat nejen svým vzhledem, ale i svou funkčností. Díky internetu máme možnost sdílet s celým světem zajímavé a kolikrát až neskutečné fotografie. Udělejte si chvilku času, a užijte si parádní fotografie!

Toto je fotografie gekona, který se zbavuje staré kůže. Milovnice exotických zvířat zveřejnila tento snímek na internetu a napsala, že v tuto chvíli jsou ještěrky obzvláště agresivní, takže musíte být opatrní.

A toto je vzácný přírodní úkaz – zatmění slunce, které se odráží ve stínu vrhaném stromem.

Snímek hongkongských mrakodrapů stojících blízko sebe.

Vzrostlé sazenice čínského zelí pěstované na polích připomínají shluk mimozemských tvorů z hororových filmů.

Horské kozy s více než běžným počtem rohů jsou považovány za genotypové mutanty. Zachycený exemplář má čtyři obrovské rohy najednou.

Bohatý Ind si na střeše obyčejného mrakodrapu postavil vlastní „Bílý dům“.

Díky této nádherné sklizni si muž dokázal po celý rok zajistit výborné zelí.

Zamrzlé sloupy mola obrácené vzhůru nohama, které připomínají obrovské průmyslové město.

Muž pouští vodu z hadice. K pořízení takové fotografie je potřeba být na správném místě ve správný čas.

Podivné ledové koule jsou běžné na pobřeží Baltského moře. Vznikají pomocí určité teploty prostředí, vody a také určité rychlosti větru.

Horizontální duha, která byla viděna přes celou oblohu, je extrémně vzácná. Tento optický jev je pozoruhodný svou krásou.

Kostra monstra, kterou lidstvo jen tak nevidí. Ve skutečnosti se jedná o pozůstatky největšího hada na planetě – Titanoboa, který vážil tunu, dosáhl velikosti autobusu a žil před 60 miliony let.

Jedinečná barva hlemýždě. Tito šneci jsou často domácími zvířaty.

Velikost orla bělohlavého vzbuzuje strach i u divokých predátorů.

Kalimantanské bezuché ještěrky připomínají navenek draky. Navzdory tak impozantnímu vzhledu se neškodní tvorové živí žížalami.

Zdroj: TravelAsk