23letá Christina se provdala za 56letého tureckého milionáře, kterého potkala na dovolené v Gruzii. Dívka říká, že se do muže, který je mnohem starší než ona, okamžitě zamilovala. A rozhodla se s ním vybudovat velkou rodinu. Oba chtěli hodně dětí najednou.

Obrátili se na reprodukční kliniku a během deseti měsíců se jim narodilo deset dětí. První společné dítě páru, Mustafa, se narodilo v březnu 2020 a poslední přírůstek do jejich rodiny přišel v lednu 2021.

Pár zaplatil devíti náhradním matkám po 7 000 librách (asi 214 000 korun), aby odnosily jejich deset biologických dětí. Christina měla obavy, aby těhotenství náhradních matek probíhalo v pořádku, proto pro ně dokonce vytvořila speciální výživový plán.

Zdroj: batumi_mama | Bigpicture.ru

Navzdory skutečnosti, že manželka milionáře porodila svou nejstarší dceru sama, považuje náhradní mateřství za nejlepší investici do života rodiny.

Biologická matka vstává v 6:30 ráno a věnuje se několik hodin dětem. V 10.00 děti usínají, matka společně se svými pomocníky připravuje jídlo a poté jdou s dětmi na procházku.

První dítě, syn Mustafa, se narodilo 10. března 2020. Dcera Maryam se narodila 17. dubna, dvojčata Alice a Irene 19. dubna, Anna 8. července. Pak přišla řada na syny: Ismail se narodil 20. srpna, Mehmet 31. srpna, Akhmet 27. září a Lokman 10. listopadu. Nejmladší dítě, dcera Olivia, se narodila 16. ledna 2021

Pár tvrdil, že plánuje mít celkem 105 dětí. Manželé později vysvětlili, že to bylo jen náhodné číslo, které si vymysleli. Ale rozhodně nepovažují aktuální počet dětí za konečný.