Sváteční reklama nizozemské farmaceutické společnosti byla poté, co se na webu stala populární, označena jako „nejlepší reklamou roku“.

Dvouminutová reklama od DocMorris ukazuje staršího pána v izolaci kvůli pandemii koronaviru, který navzdory tomu, že je sám, každý den trénuje s činkou, aby nabral větší sílu.

Jako motivační faktor při tréninku používá muž fotografii své vnučky (divák později zjistí, že na obrázku je vnučka sportovce).

Když se dědeček konečně potká na Vánoce se svou rodinu, zvedne dívku a pomůže jí postavit hvězdu na vánoční stromeček. Poté je jasné, proč se starý muž po celou tu dobu z podlahy snažil zvednout těžké sportovní vybavení.

DocMorris zveřejnil na konci videa slogan: „Abyste se mohli postarat o to, co je v životě opravdu důležité“.

„Letos je nejlepší dárek ze všeho to, díky čemu se cítíme dobře a zdravě,“ říká popis videa. „Proto je vaše zdraví záležitostí, která je našemu srdci blízká. Abyste se zejména o Vánocích mohli starat o to, co je v životě opravdu důležité: trávit bezstarostný čas se svou rodinou a blízkými. DocMorris přeje vám a všem vašim blízkým šťastné a veselé Vánoce. Buďte zdraví!“

Momentálně má reklama na YouTube více než 8,2 milionu zhlédnutí.

Stojí za zmínku, že toto vánoční video přimělo mnoho uživatelů sociálních médií z celého světa k slzám.

Zdroj: YouTube