Motivy zombie se hřejí na výsluní popularity od filmů, přes knihy a nejrůznější převleky. Nikdy dříve nezískal tento sub-žánr tolik pozornosti jako nyní, a tak není divu, že se z něho snaží všichni vytěžit co nejvíce. S poměrně netradičním, a v každém případě bizarním, nápadem přišel i Kevin “Turkey” Merck, sochař, který vytváří až neuvěřitelně reálné hrnky na kávu s motivy zombie, zvané Slow Joe. Jak sám Merck říká, nápad udělat sérii těchto netradičních hrnků se zrodil pravděpodobně díky jeho posedlosti zombie a také asi tím, že struktury a barevné možnosti pro výrobu zombie monster jsou téměř nekonečné.Celá série Slow Joe hrnků je nicméně velmi působivá a mistrně detailně propracovaná. Inspirací pro design mu byla především práce Lona Chaneyho, maskéra World War Z, a také Kevina Wasnera, maskéra mega úspěšného seriálu The Walking Dead.

O sochařinu se Merck začal zajímat před jedenácti lety, kdy ho otec jeho nejlepšího přítele, pan Wayne Hewel, který je sám sochařem již páté generace svého rodu, naučil pracovat s hlínou a vzbudil v něm posedlost, pracovat co nejdokonaleji.

Pokud jste tedy fanoušky zombie a po ránu nejste schopní bez kávy fungovat, za 220 dolarů bude jeden Váš a Vaši ranní kávu si můžete ze zombie hlavy s chutí “vycucnout”.