Vztahy jsou krásné. Na počátku je láska, motýlci v břiše, husí kůže na rukou, ostýchavost a snaha se zalíbit. Ti z vás, kteří se dostali přes tuto počátečnou fázi ale vědí, že to tak nefunguje několik dlouhých let, ačkoliv jste si kdysi také říkali „Teď to bude určitě jinak, my budeme krásně zamilovaní po celý život!“. Sladké začátky. Na postupu vztahu ovšem není nic špatného – věci říkáte tak, jak jsou, bez nějakých okolků, nesnažíte se za každou cenu vypadat nejlépe a něco jako trapas se téměř neděje, protože naznáte, že drahá polovička už je jednoduše zvyklá.


[adrotate banner=“66″]


Spousta lidí si ovšem neuvědomuje, že něco dělá, dokud to neuvidí naživo z pohledu třetí osoby. A i proto vám přinášíme tyto krátké, zábavné komixy od různých autorů, kteří očividně vědí, jak to v takovém dlouhodobém vztahu funguje. Najdete se v obrázcích? A pokud váš vztah právě začíná a vy prožíváte sladké chvilky oťukávání, nebojte – i na vás za čas dojde!

Více vtipných komixů najdete na stránce BoredPanda.

 

funny-relationship-comics-dating-106-58528d6e9c651__700

#1: „Zlato, proč vlastně vůbec nechodíme ven?“ / „Chceš jít ven?“ „Ani ne.“

 

6

#2: Znaky toho, že vaše přítelkyně žádá pozornost. / Miluj měěě!

 

5

#3: „Sarah, rychle pojď sem, je to akutní!“ / „Nemůžu se pohnout, mám na klíně kočku!“ / „Ale já se taky nemůžu pohnout, protože mám na klíně kočku! … A mám vážně chuť na brambůrky…“

 

4

#4: „Je mi zima.“ / „Můžeš si půjčit můj svetr!“ / „Jasně, „půjčit“.“

 

3

#5: „Ty sis oholila nohy!“ „Oh, ty sis všiml?“

 

2

#6: „Zlato, začni se chystat prosím.“ „Jasně.“ / „Fajn, jsem připravená na odchod.“ / „Já taky.“ „Můj bože!“