Proč si vybírat zimní datum svatby? Není lepší léto? Letní svatby jsou rozhodně úžasné, ale je třeba zvážit i jejich stinné stránky.

Úmorné vedro může zničit pečlivě upravený svatební účes nevěsty. A s diářem naplněným dalšími letními akcemi a oslavami se může stát, že někteří pozvaní hosté budou muset odříci účast na vaší svatbě. Díky zimnímu termínu se tomu všemu můžete vyhnout a ještě získat úžasné zasněžené svatební fotografie, svatební výzdobu. Být zimní nevěstou nebo ženichem je v podstatě to nejlepší.

Zdroj: BRIDES

#1 Jen se podívejte na ty okamžiky v čerstvě napadaném sněhu, existuje spousta kreativních způsobů, jak zachytit krásné svatební fotografie, které jsou naplněny sezónním duchem.

AUTOR FOTOGRAFIE:  LAUREN NEELY PHOTOGRAPHY; PLÁNOVÁNÍ: 3ELEVEN EVENTS

#2 Co je lepší než sladké, zasněžené polibky? Tento detailní záběr, který ukazuje nevěstiny tmavě červené rty, je tak snový…

AUTOR FOTOGRAFIE: TRAVIS J PHOTOGRAPHY

#3 Oblečte se nestandardně. Věříme, že nejlepšími zimními svatebními doplňky jsou bundy na míru a měkké čepice. Kromě toho musíte být mezi jednotlivými záběry v teple!

AUTOR FOTOGRAFIE MANN & WIFE; BUNDA OD EVANMARIE ZIMMERMAN

#4 Svatba v horách? Probuďte svou dobrodružnou stránku a odejděte z obřadu stylově.

AUTOR FOTOGRAFIE: WILD CONNECTIONS PHOTOGRAPHY

#5 Pokud se budete vdávat za zasněženého dne, bude určitě chladno. Udržujte se navzájem v teple tím, že se při focení venku budete mazlit.

AUTOR FOTOGRAFIE: KELLIE FRANCIS PHOTOGRAPHY

#6 Věřte nám, když říkáme, že některé z vašich oblíbených svatebních fotografií budou ty, o kterých jste ani nevěděli, že byly pořízeny.

AUTOR FOTOGRAFIE: JAMES + SCHULZE

#7 Procházka lesem. Tento mrazivý záběr vyvolá řadu emocí. Barevná kytice vytvoří krásný kontrast s čistě bílým sněhem a vašimi svatebními šaty.

AUTOR FOTOGRAFIE: MAGGIE GRACE PHOTOGRAPHY

#8 Proč se fotit na nudné ulici, když si můžete říci své ano v mnohem romantičtějším prostředí? Pro dokonalé zimní svatební fotografie využijte sněhové nadílky ve svatební den a uspořádejte obřad venku (nezapomeňte se však zabalit a poskytnout svým hostům přikrývky!).

AUTOR FOTOGRAFIE: TRAVIS J PHOTOGRAPHY

#9 Nezapomeňte pít šampaňské na sněhu, stejně jako to udělala Becca Tobin z Glee a její manžel Zach Martin na jejich zimní svatbě. Nejenže uděláte skvělý záběr, ale nebudete se muset starat o úklid, když se šampaňské trochu rozlije.

AUTOR FOTOGRAFIE: CARRIE PATTERSON

#10 Po té nervozitě před obřadem se uvolněte a jděte se svým novým manželem sáňkovat. Tyto směšné fotografie si budete chtít uchovat navždy.

AUTOR FOTOGRAFIE: EVERBAY CO.

#11 Zastavte se, podívejte se nahoru a věnujte chvíli ocenění zimní pohádce, která vás obklopuje!

AUTOR FOTOGRAFIE: YLAUREN NEELY PHOTOGRAPHY; PLÁNOVÁNÍ PODLE: 3ELEVEN EVENTS

#12 Chladné počasí je skvělou záminkou k pevnému objetí. Tato fotografie ukazuje krásné výhledy na hory a také svatební kytici plnou teplých tónů.

AUTOR FOTOGRAFIE: MAGGIE GRACE PHOTOGRAPHY

#13 Svěží, minimalistické svatební šaty nevěsty, stále zelené stromy a hory v pozadí vytvářejí dokonalou zimní scénu.

AUTOR FOTOGRAFIE: DANIELLE DEFIORE

#14 Nezapomeňte na detailní makro snímky! Použijte přírodní prvky, jako je jehličí, abyste předvedli svůj zásnubní prsten.

AUTOR FOTOGRAFIE: KYLIE CLARY PHOTOGRAPHY 

#15 Jak romantický je tento snímek! Jak krásně jsou spolu zabaleni ve velké bílé dece…

AUTOR FOTOGRAFIE: PAHOUNTIS PHOTOGRAPHY

#16 Sněhový záběr nemusíte fotit v přírodě – stejně krásná je fotka s úžasnou architekturou v pozadí.

AUTOR FOTOGRAFIE: TATYANA CHAIKO

#17 Procházka sněhem…

AUTOR FOTOGRAFIE: DARREN ROBERTS PHOTOGRAPHY

#18 Nezapomeňte na detailní záběry svatební krásy!

AUTOR FOTOGRAFIE: TATYANA CHAIKO

#19 Využijte sněhové bouře k romantické procházce ulicemi města.

AUTOR FOTOGRAFIE: DIANA KAPATOS PHOTOGRAPHY

#20 Nezapomeňte si přibalit deštníky! Mezi jednotlivými snímky ochrání vaše vlasy – a vytvoří skvělé upřímné fotografie.

AUTOR FOTOGRAFIE: LAUREN NEELY PHOTOGRAPHY; PLÁNOVÁNÍ:  3ELEVEN EVENTS

#21 Tento snímek posouvá zimní svatební fotografie na další úroveň. Nádherné hory vytvářejí nezapomenutelné prostředí romantického úniku a nepřekonatelnou fotografickou scénu.

AUTOR FOTOGRAFIE: DARREN ROBERTS PHOTOGRAPHY