Za zavřenými dveřmi nejsou vztahy jen plné slunečních paprsků a duhy, ale není třeba o tom mlčet. Upřímná reprezentace každodenního života v dlouhodobém vztahu je cennější a osloví lidi víc než zfalšované obrázky přes blýskavé filtry, které vídáme na sociálních médiích nebo ve filmech. K pravdivému zobrazení se lidé mohou skutečně vztahovat a najít v něm sami sebe.

To neznamená, že život ve vztahu je nudný nebo méně krásný; naopak – lásku lze najít v těch nejmenších drobnostech, jen se musíme naučit všímat si jich.

Inspirována vlastním romantickým vztahem se svým nynějším manželem, za něhož je vdaná více než rok, a pravdivými příběhy lidí kolem sebe, odhaluje intimní a opravdovou stránku vztahů, která nemusí být vždy jen okouzlující.

Amanda Oleanderová kreslí odlehčené ilustrace, aby ukázala, jak vypadá láska, když se nikdo nedívá – od praskání pupínků přes společný pláč po životní styl bez holení a bez kalhot.

Amanda je držitelkou výtvarných ocenění, přednášela na TedX a Art Basel a vedla výtvarné a obchodní workshopy po celém světě. Byla uvedena jako jedna ze 100 žen, které se objevily v kultuře Pure Wow, a její práce se byly otištěny v renomovaných časopisech, jako jsou New York Magazine, Vanity Fair a The Hollywood Reporter.

„Když dostanu nějaký nápad, zapíšu si ho hned do sešitu. Někdy se mi v hlavě objeví myšlenka těsně předtím, než usnu, a já vždy vstanu a napíšu si to. Tak mám vždycky po ruce dlouhý seznam nápadů, ze kterých si můžu vybírat.“

Zdroje: Instagram | amandaoleander.com | twitter.com | Facebook