[adrotate banner=“1″]

Kdo si hraje, nezlobí. Stephan Brusche je umělec pocházející z Rotterdamu (Holandsko). Jeho oblíbené ovoce určitě neuhádnete! Vážně? Ano, jsou to banány. Tyto ale rozhodně nejsou k jídlu. Stephan totiž přetváří obyčejné banány do uměleckých kousků, které vás inspirují a mnohdy i pobaví.

Někdo by řekl, že hrát si takhle s jídlem je dětinské. My v tom ovšem vidíme určitou kreativitu a také je velice zajímavé sledovat, co vše je možné vytvořit s omezenými prostředky i prostorem k vyjádření.

banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-22 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-23 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-19 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-13 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-17 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-15 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-12 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-10[adrotate banner=“29″] banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-11 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-8 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-9 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-7 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-5 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-6 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-4 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-3 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-2 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-1 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-20 banana-drawings-fruit-art-stephan-brusche-18[adrotate banner=“1″]