Rozhodně to není poprvé, co se staré letadlo přeměnilo na něco obytného. Ale tento hotelový pokoj v hotelu Costa Verde na Kostarice je jiná káva. Boeing 727 z roku 1965 už létat nebude, zato celkem dobrodružně ubytuje turisty. Celý interiér byl nanovo přestavěný. Z venku to vypadá, jako by letadlo nedávno havarovalo a stále v něm zůstali ztroskotanci. 

Interiér letounu je obložen luxusním kostarickým týkovým dřevem a vybaven ručně vyřezávaným stylovým nábytkem z Indonésie. Apartmá 727 má dvě dostatečně velké ložnice, každá z nich má vlastní koupelnu. Součástí vybavení je i vlastní kuchyňka, jídelna, velkoplošná televize a úžasná otevřená terasa s výhledem na průzračnou vodu oceánu, kde po večerech můžete se sklenkou v ruce pozorovat své sousedy – tukany, lenochody a opice. Neopomenutelné je také kamenné točité schodiště obtáčející se kolem vysokého podstavce.

Cena za jednu noc v letadle se pohybuje okolo 250 až 500 dolarů.

[adrotate banner=“1″]

222 Decommissioned-Boeing-727-Airplane-Hotel-Room-in-Costa-Rica-1 Decommissioned-Boeing-727-Airplane-Hotel-Room-in-Costa-Rica-2727-fuselage-home-04 casa-6 Decommissioned-Boeing-727-Airplane-Hotel-Room-in-Costa-Rica-4 Decommissioned-Boeing-727-Airplane-Hotel-Room-in-Costa-Rica-5

[adrotate banner=“1″]

Zdroj