[adrotate banner=“1″]

Poslední čtyři roky Austin, Connor a Trevor Bartzovi vytváří společně na své zahradě před domem v New Brighton (Minnesota) monumentální sněhové sochy. V letošním roce tito tři bratři vytvořili působivou, dvanáct stop vysokou želvu. Předchozí ročníky to byl žralok, mrož a nafouknutá ryba.

Rozhodně se jedná o krásnou sourozeneckou tradici. Je také zajímavé na fotografiích sledovat jak rostou, za takových dvacet, třicet let bude na co vzpomínat.

Pokud máte zájem, můžete je sledovat na jejich Facebook stránce. Sám jsem zvědavý, co si připraví na konec tohoto roku.

every-year-these-brothers-make-a-giant-snow-sculpture-on-their-front-lawn-cover every-year-these-brothers-make-a-giant-snow-sculpture-on-their-front-lawn-2 every-year-these-brothers-make-a-giant-snow-sculpture-on-their-front-lawn-4 every-year-these-brothers-make-a-giant-snow-sculpture-on-their-front-lawn-8 every-year-these-brothers-make-a-giant-snow-sculpture-on-their-front-lawn-6 every-year-these-brothers-make-a-giant-snow-sculpture-on-their-front-lawn-3 every-year-these-brothers-make-a-giant-snow-sculpture-on-their-front-lawn-1 every-year-these-brothers-make-a-giant-snow-sculpture-on-their-front-lawn-5

[adrotate banner=“1″]