Každý z nás určitě někdy četl klasický komiks. Ty první o superhrdinech se už dávno dočkali také filmového zpracování a můžeme je denně vídat na filmových plátnech, což ukazuje jakou oblibu si komiksy získaly. Dnes se doba ale posunula dopředu a místo nakupování knih si můžete přečíst komiks přímo na webu a úplně zdarma. Ty nejlepší z nich, které by vám rozhodně neměli uniknout vám přinášíme v tomto článku.


[adrotate banner=“63″]


1. Girls with Slingshots od Daniella Corsetta

Dívky s praky debutovaly v roce 2004 v online i tištěné podobě pro SPX. Ze začátku se komiks vydával pouze dvakrát týdně a to pouze černobíle. Dnes se můžete dočkat pěti pravidelných dílů týdně (od pondělí do pátku) v barevném provedení. Přečíst si můžete o životě a problémech dvou hlavních postav Hazel a Jamie.

GWS012

2. Achewood od Chrise Onstade

Komiks Achewood líčí příběh skupiny antropomorfních plyšových hraček, robotů a domácích zvířat. Většina charakterů žije ve společném domě jeho majitele Chrise na fiktivní adrese Achewood 62 u Soudu. Skoro všechny příběhy se odehrávají právě v domě a nebo okolo města.

comic

3. Politické komiksy od Matta Borse

Pokud máte rádi humor týkající se politiky, tak v tom případě je zábava od Matta Borse přesně pro vás! Úžasně zpracované příběhy, které naráží na aktuální dění a momentálně si můžete přečíst například o Donaldu Trumpovi.

enhanced-buzz-19885-1369191177-2

4. Dinosaur Comics od Ryana Northa

Dinosauří komiks přináší vtipné rozhovory dinosaurů. Je vydáván každé pondělí, středu a pátek a to vždy se stejnou kresbou, takže se mění jen dialogy. Hrají zde klasický T-Rex, Utahraptor a Dromiceiomimus.

comic2-3021

5. Gunshow od KC Green

Gunshow je vlastně úplně o všem. O kostech, krvi, smutku, vyrůstání, pekle, psech, smrti, rodině, maminkách, tatíncích…

20120418-sinner