Určitě jste si všimli, že dnešní zpěváci se rádi prosazují velice zajímavými videoklipy. Může se jednat o kontroverzi, nechutnosti, nebo i zajímavě zpracovanou myšlenku. Je důležité ale rozpoznat hranice, za které není dobré se dostat. My vám dnes ukážeme 5 Youtube videoklipů, které stojí za to vidět (z různých důvodů).


[adrotate banner=“63″]


1. Miley Cyrus – Dooo it!

Videoklip, který sklidil obrovské množství kritiky z důvodu lehce nevhodného počínaní Miley a spousty medu společně s mlékem. Podobné video byste na Youtube jen těžko hledali.

2. Stromae – Tous Les Mêmes

Jaké je to být zároveň mužem i ženou? Docela dost náročné. O tom se přesvědčil zpěvák belgicko-rwandského původu Stromae, který vám to předvede ve svém klipu.

3. Sodoma Gomora – Chcípni!

Podíváme se také na českou hudební scénu a to na pravděpodobně nejkontroverznější skupinu u nás – Sodoma Gomora. Klip plný krve a násilí se samozřejmě nemusí líbit každému.

4. M.I.A. – Born Free

Mrazivé video znázorňující genocidu proti lidem se zrzavými vlasy. Neuvěřitelně realistické záběry a postprodukční práce ve vás zanechají zvláštní pocity.

5. Snoop Dogg – Wet

Spousta polonahých slečen se předvádí vedle známého zpěváka Snoop Dogga. Je docela jisté, že si hlavní aktér natáčení tohoto poněkud „sexy“ videoklipu užil.