Tohle není nadsázka. Tahle situace by se dala považovat za ekvivalent zlomeného srdce. Nejen lidé bývají zdrceni smrtí svých mazlíčků, bývá to i naopak. A jestli se říká, že psi jsou nejvěrnější zvířata, ještě jste neviděli tuhle kočku. Ta totiž byla tak smutná ze smrti své paničky, že si lehla na její hrob a za celý rok se z něj téměř ani nehnula.


[adrotate banner=“66″]


Procházející muž Keli Keningau Prayitno slyšel kočičku brečet, když procházel kolem, a snažil se ho adoptovat. Donesl si ji domů a choval se k ní jako k vlastní. Ale ona se stejně vrátila zpátky – tulit se k modrému náhrobku, sama a tesknící. Pozoruhodné je, že kočka vždy jde na procházku do svého starého domu, tam se nechá nakrmit dětmi staré zesnulé paní a jde zase zpět na své stálé místo.

Ačkoliv dostává jídlo a vodu i od kolemjdoucích, stejně se nikam netoulá a neodchází, prostě se jen zahrabe hlouběji do hlíny a každou noc v ní spí. Loajalita tohoto zvířete je až neuvěřitelná, ale přesto to pravděpodobně není nic, co bychom chtěli, aby se našim mazlíčkům stalo – aby byli smutní a trpěli po celý svůj zbytek života.

Více o tesknící kočičce se dozvíte na webu Mirror.

 

3

 

4