Hakan Adik je 25letý tatér z Istanbulu, který povýšil tetování na umění. Vytvořil si svůj nezaměnitelný a originální styl. Jeho tetování jsou spíše menší, zaměřená na detail. Inspiruje se malbami, filmy, ilustracemi a kolážemi, často je mísí dohromady a vytváří z nich zajímavou a originální kombinaci. Častými motivy jeho uměleckého tetování jsou části slavných obrazů a různé populární postavy.

Původně začínal v Istanbulu, svém rodném městě, ale nyní již tetuje jako hostující umělec v různých částech světa. Před vypuknutím pandemie tetoval v Berlíně a Barceloně. A všude, kam přijede, je se svým tetováním vítaný, protože už má mnoho fanoušků, kteří tuto originální kreativitu umějí ocenit.

Stejně jako mnoho umělců hledal i on svůj vlastní styl a je docela zajímavé, jak k němu došel. Poté, co si sám nechal vytetovat motiv z Van Goghova obrazu, začal vidět umění i tetování v jiném světle a napadlo ho, kam bude směřovat svou příští tvorbu. Okamžitě se zamiloval do směsi stylů, kterou na první pohled asi uvidíte sami, když si prohlédnete fotky pod článkem.

Zdroj: Instagram