Dvoupatrová budova v centru Avenida Este 12, která se nachází mezi Fuerzas Armadas a Sur 5, v místě známém jako roh El Muerto, uchvátila představivost místních obyvatel i návštěvníků venezuelského hlavního města. Můžete ji snadno minout, když spěcháte a nedíváte se vzhůru, ale pokud milujete prohlídky památek, nenechte si ujít stovky strašidelných hlav panenek, které na vás zírají shora.

Nachází se v centru Caracasu, hlavního města Venezuely. Velký balkon lemují hlavy starých panenek, které jako by sledovaly kolemjdoucí lidi.

Procházet se kolem balkonu je dost strašidelné i ve dne, ale v noci, když kolem skoro nikdo není, je přímo děsivé.

Balkon je dílem místního umělce Etanise Gonzaleze, který dům vlastní a jeho část proměnil v muzeum. Balkon je jen jednou z mnoha jeho uměleckých instalací.

Podle Jonathana, syna pana Gonzaleze, byla tato děsivá instalace inspirována jejich rodinným přítelem, který je řidič z Caracasu a má na autě panenky. Panu Gonzalezovi trvalo tři roky, než instalaci dokončil, protože pro jistotu připevňoval hlavu každé panenky ručně, jednu po druhé.

Zpočátku byl balkon místními přijímán rozporuplně, někteří ze sousedů se pokoušeli sbírat podpisy a snažili se přimět rodinu, aby hlavy panenek odstranila.

I v současnosti se najdou lidé, kteří této umělecké instalaci příliš nefandí. Někteří vyslovili podezření, že rodina v tomto domě dokonce provozuje černou magii.